
Így írnak ők – December 28., délután
Rákay Philip Facebook: „Mindez mindössze tíz esztendő alatt történt! Párhuzamos társadalmak, Saria-törvények, drogbandák, no-go-zónák, karácsonyi vásárok helyett télünnepek, keresztek nélküli közterek, brutális antiszemita indíttatású támadások, muszlim többségű iskolák, stb. És még mindig védik a védhetetlent, és foggal-körömmel migráns kvótákról magyaráznak az EU vezető gazemberei. Meddig még?”
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!