Néhány napig volt csak szabadlábon az őrizetbe vett muszlim férfi
A 20 éves muszlim férfi korábban olyan videót posztolt, amelyen „Allah Akbar” kiáltással arról beszél, hogy bemegy egy rendőrőrsre, és ott lövöldözni fog. Legutóbb fényes nappal egy bevetésen lévő tűzoltóautót rabolt ki, a lopást filmre vette, majd hencegett a tettével a közösségi oldalakon. Most újra őrizetbe került, ezúttal a francia oktatási minisztert fenyegette meg halálosan – írja cikkében a V4NA Hírügynökség.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!