Orosz Pál: Természetes, hogy mindig fölé kell célozni

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A Ferencváros az idei esztendő után jövőre is szeretne a Bajnokok Ligája csoportkörébe jutni – közölte Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója az M1 aktuális csatornán.

Magyar Nemzet
Forrás: M4SPORT.HU2020. 12. 26. 10:10
Budapest, 2020. december 2. Miha Blazic (b, elöl), valamint Francisco Trincao (j2) és Martin Braithwaite (j), a Barcelona játékosai a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában játszott Ferencváros - FC Barcelona mérkőzésen a Puskás Arénában 2020. december 2-án. MTI/Szigetváry Zsolt Fotó: Szigetváry Zsolt
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

– Ez egy folyamat, folyamatosan erősítjük a klubot. A Ferencváros olyan klub, ahonnan van lehetőség továbblépni – szögezte le Orosz Pál.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.