A válogatott egyre jobb, a játékosok együtt tudnak élni a teherrel

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Holnap Lengyelországgal játszik a magyar válogatott a férfi kézilabda-világbajnokság középdöntőjében. A magyar győzelem negyeddöntőt ér, a tét jelentős, de a játékosok a helyén tudják kezelni a rájuk nehezedő nyomást.

2021. 01. 22. 15:25
A kapitány nagyon bízik a játékosaiban Fotó: Kovács Anikó Forrás: MKSZ
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A magyar válogatott két fordulóval a középdöntő zárása előtt hat ponttal vezeti a csoportját, a spanyol csapatot egy, a lengyelt két ponttal előzi meg. A lengyelek legyőzésével sikerülne elérni a hivatalos célt, a negyeddöntőbe jutást. Egyelőre ne tekintsünk ennél messzebb, és várjuk a további rendezési hiányosságokat. Eddig szerencsét hoztak.

 

 

 

 

 

 

 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.