– Erre most még nem tudok válaszolni, előbb még fel kell dolgoznom ezt a kiesést – reagált De Bruyne. – Nagyon hosszú volt az idény, a testemnek pihenésre van szüksége. A döntésemet a nyár után hozom meg.
Hülyének nevezte az újságírót és lelépett De Bruyne az Eb-kiesés után + videó
Sokak szerint a „belga aranygeneráció” utolsó nagy dobása lehetett volna a németországi Európa-bajnokság, hogy nyerjenek egy nagy tornán, ám a francia válogatott ellen már a nyolcaddöntőben kiesett a csapat hétfőn. A legnagyobb belga sztár, Kevin De Bruyne nem örült a meccs után, amikor az aranygeneráció elszalasztott lehetőségéről kérdezték: faképnél hagyta az újságírókat és hülyének minősítette a kérdezőt.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en


















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!