Cotterill erre felcsattant: – Huszonöt percig portugálul beszélt, mi csak tíz másodpercet akarunk angolul.
A Manchester United új edzője, Rúben Amorim nem tud angolul?
Nem arról van szó, hogy Amorim ne tudna, ne beszélne angolul, röviden a sajtótájékoztatón is angolul válaszolt a rá nyomást helyező újságírónak. Az viszont valószínű, hogy egyelőre nem használja magabiztosan a nyelvet, és nem is készült fel rá, hogy angolul kell válaszokat adnia.
– A kommunikációm a játékosokkal az elején egyszerűbb lesz, mert angolul fogok velük beszélni. Azt hiszem, három hónapot mondanak, amennyit el kell ott töltenem, elvileg az elég – mondta Amorim arról, hogyan fog kommunikálni a Manchester United edzőjeként a jövő héttől.
Bajnokok Ligája, alapszakasz, 4. forduló, mai műsor:
PSV Eindhoven (holland)–Girona (spanyol) 18.45
Slovan Bratislava (szlovák)–Dinamo Zagreb (horvát) 18.45
Real Madrid (spanyol)–AC Milan (olasz) 21.00
Liverpool (angol)–Bayer Leverkusen (német) 21.00
Borussia Dortmund (német)–Sturm Graz (osztrák) 21.00
Sporting Lisboa (portugál)–Manchester City (angol) 21.00
Lille (francia)–Juventus (olasz) 21.00
Celtic Glasgow (skót)–RB Leipzig (német) 21.00
Bologna (olasz)–AS Monaco (francia) 21.00




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!