Varga Barnabásra nem lehet ott a visszavágón
A válogatott középcsatár a 88. percben keményen odalépett Cervnek, s a visszajátszás hiába mutatta, hogy előbb a labdát érte el, a játékvezető sárga lappal büntette a megmozdulásért.
– Egyértelműen labda volt. Mostanában kicsit rám jár a rúd a sárga lapok terén. Kicsit vehemensebb vagyok a kelleténél. Nagyon fáj, hogy a visszavágón nem lehetek ott a csapattal – mondta az esetről Varga Barnabás, aki az 1-0-s győzelmet úgy értékelte, két-három gólt is szerezhettek volna, de a lényeg, hogy előnnyel utaznak a visszavágóra.

A mérkőzés utáni nyilatkozatában Robbie Keane is szóvá tette az esetet, szerinte sem történt szabálytalanság. Az 1-0-s Fradi-győzelemmel a Viktoria Plzen sem került lehetetlen helyzetbe a február 20-i plzeni visszavágó előtt. Így gondolja a plzeniek vezetőedzője, a 73 éves Miroslav Koubek is, aki szerint meglepte őket a magyar rekordbajnok.
Robbie Keane bizakodó a Viktoria Plzen ellen visszavágóra gondolva
– Nem kezdtünk jól, az első húsz percben mindenhol egy lépéssel lemaradtunk, párharcokat veszítettünk, nyomás alatt voltunk. Aztán belevágtunk a játékba, és már csak az volt a kérdés, hogy tudunk-e jobb teljesítményt nyújtani. Sajnos ezt nem tudtuk megtenni, pedig több ígéretes lehetőséget is kialakítottunk – árulta el a Plzen edzője, aki hangsúlyozta, hogy a Fradi kerete minőségi támadókkal van tele.
– Ez az eredmény reményt ad a visszavágóra. Persze nem lesz könnyű dolgunk, de az a célunk, hogy a magunk javára fordítsuk a dolgokat. Hisszük, hogy itt a lehetőség – tekintett előre az edző.






















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!