Djokovicsra Nadal és Alcaraz hóhéra vár, Kyrgios sírva fakadt
Nem jött össze Novak Djokovics és Nick Kyrgios rangadója Indian Wellsben: az év első ATP 1000-es tenisztornájának első fordulójában Kyrgios szett- és brékhátrányban feladta első fordulós meccsét a holland Botic van de Zandschulp ellen. Djokovics így sem számíthat könnyű meccsre, a holland óriás Rafael Nadal visszavonultatójaként vonult be a tenisztörténelembe, tavaly pedig a US Openen Carlos Alcaraz ellen nyert, igaz, utóbbi azóta már visszavágott neki.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!