A magyarok szerdán a belga, csütörtökön pedig a görög csapattal találkoznak, az első kettő jut tovább a rájátszásba, melynek párharcait pénteken bonyolítják le. A zárónapon a francia-török-svéd csoportból kaphat ellenfelet a válogatott, egy ottani győzelem feljutást érne a világcsoportba. A párharcok két egyes és egy páros mérkőzésből állnak.
Nagyot csalódtak a szövetségnél a válogatottságot lemondó magyar játékosokban
Udvardy Panna és Gálfi Dalma nélkül utazik a magyar női teniszválogatott a Billie Jean King Kupa Euroafrikai zóna I-es csoport tornájára, amelyre a jövő héten kerül sor Vilniusban. A Magyar Tenisz Szövetség csütörtöki sajtótájékoztatóján jelentették be, hogy Udvardy és Gálfi is lemondta a szereplését, a döntésükre pedig Babos Tímea mellett Bardóczky Kornél kapitány és Sávolt Attila szakmai igazgató is reagált.

A magyar női teniszválogatott korábbi felkészülése a Billie Jean King Kupára:
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!