HÍR TV - Címlap:Sivalkodik az ellenzék

Címke: fucsovics márton

76 cikk 1/8 oldal

Fellépés a Varázsdobozban

Fucsovics Márton és Balázs Attila akár világsztárokkal játszhat a Davis-kupa döntőjében. A csütörtöki sorsoláson kiderül, kik lesznek a mieink ellenfelei.

Fucsovics volt a hős: irány Madrid!

A belgák elleni tenisz Davis-kupa párharc mindent eldöntő, ötödik mérkőzésén Fucsovics Márton szetthátrányból fordítva nyert Bemelmans ellen. Ezzel a magyar válogatott bejutott a sorozat döntőjébe.

Fucsovics egyenlített, Magyarország–Belgium 1-1

Balázs Attila veresége után Fucsovics Márton következett a belgák elleni Davis-kupa párharc második mérkőzésen. A nyíregyházi játékos döntő szettes csatát vívott és nyert.

A belgák ellen Madridért

Két top 100-as játékossal, Balázs Attilával és Fucsovics Mártonnal a fedélzeten várja a magyar Davis-kupa válogatott a Belgium elleni párharcot.

Már két magyar férfi teniszező is a TOP 100-ban

Balázs Attila 27 helyet javítva a karriercsúcsot jelentő 79. helyen áll a férfi teniszezők hétfőn kiadott világranglistáján, Fucsovics Márton pedig hármat előrelépve a 70.

Elvehetik az adogatóelőnyt a szövetségtől

Hamar elillantak az ünnepi pillanatok Babos Tímea párosban aratott melbourne-i győzelme, valamint Fucsovics Márton helytállása után, a magyar teniszben ismét forrnak az indulatok.

Stabilitás és újratervezés

Az elmúlt hétvégén véget ért Australian Openen Fucsovics Márton régi önmagát idézte, a nagy hármas tagjai közül Roger Federer és Novak Đoković bejutott a legjobb négy közé, utóbbi meg is nyerte a tornát.