„A Jobbik olyan, mint egy bolond inga”
A hiteltelen párttal senki nem akar együttműködni.
A hiteltelen párttal senki nem akar együttműködni.

Helyreigazítás.
Jakab Péter nem képes még csak annyit sem kimondani, hogy minden erőszakos cselekedetet elítél – emlékeztetett az államtitkár.

A tulajdon akár kézzelfogható, akár szellemi, „nem vihetjük haza”. Még akkor sem, ha valaki politikus, és történetesen miniszterelnöki babérokra tör.

A magyar történelem eddigi legnagyobb parlamenti bírságát kell befizetnie a Jobbik elnökének.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Abban szerintem a kormánypártoknak van felelősségük, hogy nem beszélnek egyértelműen az eredményekről – fogalmazott a lapunknak adott interjúban Áder János.

A mézeskalács édes és sötét múltja.

A háború valós veszély, ennek a tudatosítása aktivizálhatja a jobboldali szavazókat – mondta lapunknak Deák Dániel vezető elemző.

Egészen rémületes élmény volt Magyar Péter mai performansza Mandula Viktor számára.

Van, ahol a keresztények puszta túlélése a tét, Európában kulturális önfelszámolás zajlik.

Nyolcéves korig ajánlják azt a mesekönyvet, amely az abortuszt egyfajta szupererőnek mutatja be.

Napi összefoglaló.

Váratlan helyzet állt elő.

Schmitt Petra a Magyar Tenisz Szövetség főtitkáraként a sportág népszerűsítésén dolgozik.

Hazánkat ideálissá teszik adottságai az SMR-ek korai bevezetésére.

Lehet, hogy ez is szemét vagy hulladék, de semmi helye a kukában.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.