A közlemény szerint a meg nem tartott előadásokra váltott jegyek és bérletek az új időpontokra automatikusan érvényesek, ezért fontos, hogy azokat megőrizzék a nézők.

Ők zárják a jubileumi Cziffra-fesztivált
José Cura operaénekes is érkezik.
A közlemény szerint a meg nem tartott előadásokra váltott jegyek és bérletek az új időpontokra automatikusan érvényesek, ezért fontos, hogy azokat megőrizzék a nézők.
A koronavírus járvány miatt elmaradt előadások pótlásáról december 31-ig gondoskodik a Szegedi Nemzeti Színház, az új időpontokról a teátrum jegyirodájában, honlapján és Facebook-oldalán tájékozódhatnak a nézők a veszélyhelyzet feloldását követően. A 2019/2020-as évad szabad bérletei és ajándékutalványai szintén december 31-ig válthatók be a meghirdetett pótelőadásokra.
A Rekamié fesztivál esetében a pótlás a hat produkció egyeztetési nehézségei miatt nem lehetséges, így a jegyvásárlók három opció közül választhatnak majd: nem váltják vissza a jegyeiket, ezzel támogatva a színházi művészeti munkáját, a belépők értékével megegyező, december 31-ig érvényes vouchert kapnak, melyek beválthatók az általuk választott előadások szabad helyeire vagy visszaváltják a jegyeiket.
A jegyvisszaváltás részleteiről június első felében tájékoztatja nézőit a Szegedi Nemzeti Színház – áll a közleményben.
José Cura operaénekes is érkezik.
Így buliztak Thomas Andersre a győriek.
Boban Markovics és zenekara, a Söndörgő és a Góbé is koncertet ad.
A 96. Ünnepi könyvhéten mutatták be az író új kötetét.
Tényleg 50 fokos hőségre számíthatunk? – a szakértő válaszolt
Kovács István játékvezető hihetetlen helyzetbe került a klubvilágbajnokságon + videó
Újabb Parkside gép jó áron a Lidlben – A lakástól a műhelyig, bárhol bevetheted
Hivatalos: megjelent a NASA döntése Kapu Tibor kilövéséről – óriási fordulat, ez egész Magyarországnak keserves
Brüsszel meghajol Zelenszkijnek: betiltanák az orosz energiaimportot, kétszeresére nőne a magyarok rezsiköltsége
Ha a „Fidesz-szavazóról” mint buzi- és mindengyűlölő, dagadt tahóról énekelsz, annak van nemzetegyesítő ereje szerinted? – Lovasi András új daláról
Orbán Viktor: A közel-keleti háború új helyzetet teremtett
Vasárnapi sportműsor: kezdődik a klub-vb; F1-es futam; férfi kézi BL-döntő
Elszabadultak az indulatok a lángos ára miatt, mutatjuk, mennyi az annyi
Egyre több fiatalnál bukkan fel a rák egy szinte ismeretlen típusa
Feltámadt a Simson Schwalbe, de az árán meg fog lepődni
Aranyosi Péter és Romulusz együtt döntötték romba Magyar Péter kártyavárát
José Cura operaénekes is érkezik.
Így buliztak Thomas Andersre a győriek.
Boban Markovics és zenekara, a Söndörgő és a Góbé is koncertet ad.
A 96. Ünnepi könyvhéten mutatták be az író új kötetét.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.