Fontos, de nem biztos, hogy sorsdöntő

Csak férficsapataink érdekeltek a hétvégén a kézilabda Bajnokok Ligájában. Sterbik Árpád és David Davis személye miatt érdekesnek ígérkezik a Telekom Veszprém szkopjei fellépése, a Mol-Pick Szeged hazai pályán különösebb teher nélkül fogadja az ukrán Zaporizzsját, hiszen már az előző körben bebiztosította második helyét a középdöntős csoportjában.

2019. 02. 16. 8:12
Sterbik Árpád
Zágráb, 2018. január 28. Sterbik Árpád spanyol kapus a horvátországi férfi kézilabda Európa-bajnokság Spanyolország - Svédország döntő mérkőzésen Zágrábban 2018. január 28-án. Spanyolország nyerte meg a férfi kézilabda Európa-bajnokságot, miután 29-23-ra legyőzte Svédország együttesét, a vajdasági születésű Sterbiket pedig a mérkőzés legjobbjának választották. (MTI/EPA/Georgi Licovszki) Fotó: GEORGI LICOVSZKI Forrás: MTI/EPA/Georgi Licovszki
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.