A politikus kiemelte, a Karácsony Gergely vezette főváros 2019 óta képtelen megépíteni a Városháza parkot, így alkalmatlan a rákosrendezői fejlesztés végrehajtására. Szentkirályi Alexandra emellett felvilágosította a Fővárosi Közgyűlés képviselőit, hogy Rákosrendező területének megtisztítása több tíz milliárd forintba fog kerülni a befektetőnek.
Kivonult a Tisza Párt
A Rákosrendező megvásárlásáról szóló, háromórás vitát követően sértődötten kivonultak a Fővárosi Közgyűlés üléséről a Tisza Párt képviselői. A politikusok a Rákosrendező megvásárlásával kapcsolatos vita végeztével döntöttek úgy, hogy a továbbiakban inkább kerülik a munkát.





















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!