– Futó Bogit vállalhatatlan stílusban támadják a tiszások Magyar Péter vezetésével. Többen közülük odáig mennek, hogy a halálát kívánják, és üzenetekben fenyegetik. De miért? Mert volt bátorsága kérdéseket feltenni például a kiszivárgott tiszás listával kapcsolatban. Azon a listán ugyanis a saját szimpatizánsaikat illetik minősíthetetlen jelzőkkel – hívta fel a figyelmet közösségi oldalán Deák Dániel.
A politikai elemző rámutatott: ez a lista és az, ahogy Bogit támadják, világosan mutatja, hogy
hiába beszél Magyar Péter szeretetországról, a valóságban ők azok, akik gyűlöletet keltenek, még a saját közösségük tagjai iránt sem mutatnak tiszteletet.
„Szerencsére Bogit – és minket is – nem abból a fából faragtak, hogy meghátráljunk az ilyen típusú támadások miatt. Tudjuk ugyanis, hogy az igazság a mi oldalunkon van! Hajrá, Bogi!” – írta Deák Dániel.