Több száz milliós kárt okoztak eddig idén a határkerítést megtámadó migránsok
Az illegális bevándorlók és az embercsempészek folyamatosan nyomás alatt tartják a déli határt.
Az illegális bevándorlók és az embercsempészek folyamatosan nyomás alatt tartják a déli határt.

Már gránátokat is robbantanak a migránsok a Vajdaságban.

Emellett 175 embercsempész ellen indult eljárás − mondta Bakondi György, a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója.

Az embercsempész-hálózatok felszámolása csak EU-s összefogással, nemzetközi bűnüldözési együttműködéssel valósítható meg, ezt hazánk is támogatná.

A migráció megfékezésére közös megoldásokat kell kidolgozni.

A zavargások irányítója, Ahmed H. 2019-ben szabadult, és kitoloncolták Magyarországról.

Bakondi György: Szeptember végén szolgálatba állhatnak az első kiképzett határvadászok.

Bandaháborúk zajlanak a határon, euró- és dollármilliók cserélnek gazdát az embercsempészek között.

A tömegesen érkező illegális migránsok miatt meg kell építeni a Dunáig a hiányzó szakaszt is.

Nem ez az első eset, hogy a migránsok egymásra támadnak. A helyiek szerint elviselhetetlen a helyzet, mert a bevándorlók rettegésben tartják a környéket.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Olyan területen látnak el szolgálatot, amely erdős vagy nehezen megközelíthető.

A bűncselekmény 18 óra körül történhetett.

A Nobel-díjas kutatóbiológus mindig büszke volt arra, hogy a JATE-n tanult.

Kedélyes hangulat uralkodott a kulisszák mögött.

A miniszterelnök Mathias Döpfnernek, az Axel Springer lapkiadó vállalat vezérigazgatójának adott interjúban hangsúlyozta: az Európai Unió békeprojektből háborús projektté vált, Donald Trump amerikai elnök viszont a béke embere.

Az orosz elnök határozott lépést tett.

A baloldali kormány kétségbeesett intézkedésekkel próbálja menteni magát.

Noha Románia vezetett, de miután kiállították egy játékosát, 3-1-re kikapott Bosznia-Hercegovina otthonában.

Az olasz és a spanyol klasszis is magabiztosan nyerte meg a maga elődöntőjét.

Ukrajna legújabb korrupciós botrányáról újabb részletek derültek ki.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.