Orbán Viktor a második legnagyobb felhatalmazással vesz részt az EU-csúcson
Emmanuel Macron és Olaf Scholz a lista végén vannak, gyengülni látszik a német–francia tengely.
Emmanuel Macron és Olaf Scholz a lista végén vannak, gyengülni látszik a német–francia tengely.

A legnagyobbat a Momentum bukta.

A mozgalom egyelőre nem döntött arról, hogy az Európai Parlament melyik frakciójában fog tevékenykedni.

Az EP-választásokon visszaadhatjuk az Istenbe és a földrész jövőjébe vetett hitet is.

Reports on the peace march in Budapest describe the event as a rally gathering tens of thousands people, with the majority of the media rendering objectively the thoughts of Hungary's prime minister.

A legtöbb tudósítás tárgyilagosan visszaadja a magyar miniszterelnök gondolatait és több tízezres tömeget említ.

A választási információs szolgálat segít az érdeklődőknek eligazodni.

Pénteken délutánig jelentkezhetnek a magyarországi névjegyzékbe.

Szentkirályi Alexandra nem kertelt.

Az államtitkár szerint a háborúpárti politikusok napról napra közelebb viszik Európát a háborúhoz.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Évek óta ezen dolgoznak.

Az új évben számos jel mutat abba az irányba, hogy a Tisza Párt támogatottságának tetőzésével a holdudvarban és a pártvezetésben is felkészültek a választási vereség lehetőségére.

Eltörölnék a rezsicsökkentést, bevezetnék a sorkatonaságot és megsarcolnák a magyar embereket.

A zarándokutak a magyar kereszténység és a pálos lelkiség értékeit hozzák közelebb a látogatókhoz.

A német választók növekvő kiábrándultságának hátteréről Stefán Csabát, a Magyar Külügyi Intézet szakértőjét kérdeztük.

2026 alig kezdődött el, máris újabb bizalmatlansági ügytől hangos Brüsszel.

Kabátban, hideg irodákban dolgoznak az ukrán képviselők.

Két meccsen három magyar juthat szóhoz.

A január egyik nagy sportszenzációja volt a Ferencváros húszesztendős játékosának, Tóth Alexnek az átigazolása az angol élvonalbeli AFC Bournemouth csapatába. Kvízünkben a fiatal középpályás került a középpontba.

Az olimpiai és világbajnok Dániát hazai pályán intézte el a portugál csapat.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.