– Egyértelművé kell tennünk: nem engedhetjük meg, hogy a magyar gazdák kárára átcsoportosítsanak forrásokat Brüsszelben. Ez a terv veszélyezteti az agrárgazdaságot, a benne dolgozók megélhetését, és az élelmiszerárak növekedését eredményezné. Minden magyar érdeke, hogy megvédjük az agrárgazdaságot, a gazdákat és a magyar termőföldet – tette hozzá.
Már százezren írták alá az agrárpetíciót
Négy hét alatt százezren írták alá azt a petíciót, amely megakadályozná, hogy a közös agrárpolitika forrásainak egy részét átcsoportosítsák. A kormány szerint az Európai Bizottság számottevően csökkentené az agár- és vidékfejlesztési támogatásokat, ami jelentősen rontaná a magyar mezőgazdaság fejlődési lehetőségeit.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!