Vasárnap a Margitszigeti családi napon (10 órától egészen este 11 óráig tart) egy FAB-koncertre is várják az érdeklődőket. A koncert különlegessége, hogy a Kelemen Kvartett és Borlai Gergő fognak előadni, méghozzá Bartók Béla 4. vonósnégyesét szólaltatják meg este 7 órától.
De a különleges zenei produkcióknak itt még nincs vége, ugyanis este 8 órától egészen 10 óráig fergeteges „fusion” buli veszi kezdetét a Kristály Színtér udvarában.
„Borlai Gergő New Yorkból jön haza dzsesszdobolni egy féktelen szabadtéri bulira a Kelemen Kvartettel, a Söndörgő a vízparton csinál eszelős hangulatot a Széchenyi fürdőben, Tony Lakatos, a ParnoGraszt és Ifjabb Sárközy Lajos egy színpadon a Viva La Gitane zárónapon!” – írja a Metropol.
A FAB Facebook-oldalán közzétett videó a vasárnap esti koncert próbájáról (Forrás: Facebook)
Az este másik különlegessége, hogy a Kelemen Kvartett tagjai életükben először játszanak majd Yamaha hangszeren.
Borlai Gergő is megörökítette a próbát (Forrás: Facebook)
Borítókép: Pillanatkép a fesztivál nyitó hangversenyén (Forrás: Fesztivál Akadémia Budapest)




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!