– Szerettük volna kiköszörülni a csorbát, nem volt a csapathoz méltó az az eredmény, amit csütörtökön produkáltunk, vállaljuk is a felelősséget, a következményeket. Mindenki egy picit azon a hullámon ült, hogy ebből lehet valami nagy dolog, és már a Fiorentinára készültünk. Nagy pofon volt, de a csapat most bizonyította azt, hogy fel tud állni – mondta Dzsudzsák, aki tizenegyesből szerzett góllal, valamint gólpasszal vette ki a részét a sikerből.
A meccs alakulása szempontjából főleg előbbi volt nagyon fontos, a 77. percig ugyanis 1-1 állt az eredményjelzőn, Dzsudzsák sikeres büntetője után azonban a kényszerből, pályája fertőzése miatt idegenben játszó Kisvárda szétesett.
A DVSC négy forduló után vezeti a tabellát, ami különösen annak fényében remek eredmény, hogy csak három meccsét játszotta le a csapat: a Kisvárda előtt a Mezőkövesd és a ZTE ellen is nyert a Loki.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!