Milák Kristóf Európa-rekorddal nyert 100 pillangón, Kóssal együtt a váltódöntőben is úszik

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Sikeres magyar szerepléssel kezdődött a csütörtök esti program a párizsi vizes Európa-bajnokságon. Férfi 100 méteres pillangóúszásban Milák Kristóf és Kós Hubert is döntőt úszott, előbbi új Európa-rekorddal aranyérmes, míg utóbbi negyedik lett. A nap folyamán még mindketten érmet nyerhetnek a 4x100 méteres férfigyorsváltóval is.

2026. 08. 13. 17:58
Kós Hubert több versenyszámban is bejutott a csütörtök esti programba Fotó: KMSP via AFP/Lionel Hahn
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A magyar küldöttség jelenleg három arany-, hat ezüst- és három bronzéremmel áll a párizsi vizes Eb-n.

Az esti program történései közül szintén kiemelkedett, hogy az olasz Sara Curtis 26,56 mp-es világcsúccsal nyert női 50 méteres hátúszásban.

Cikkünk frissül a magyarok további eredményeivel.

 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.