Külsősként, reálisan nem is számíthattam többre, megtisztelő ez a szavazati arány – fűzte hozzá Baka András. Megjegyezte: számára az okozott csalódást, hogy az OIT nem biztosított lehetőséget elképzelései átfogó ismertetésére. Továbbá úgy érzi, nem etikus, hogy szavazott a júniusban távozó Lomnici Zoltán is. Lehetséges, hogy éppen ez az egy szavazat döntött.
(mti)

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!