Gyurcsányt megint félreértették? Csak teoretikusan mondana le
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA kormányszóvivő szerint Gyurcsány Ferenc csak teoretikus felvetésként beszélt szerdán a kormány esetleges lemondásáról. Daróczi Dávid arra reagálva nyilatkozott az MTI-nek, hogy a Reuters hírügynökség beszámolója szerint a miniszterelnök szerdán délelőtt külföldi tudósítók előtt arról beszélt, hogy a kormánynak le kell mondania, ha az Országgyűlés nem fogadja el a költségvetést. A Fidesz szóvivője szerdán reagálásában közölte: ha egy kormány elveszíti társadalmi felhatalmazását és parlamenti többségét, akkor egy demokratikusan gondolkodó miniszterelnöknek világos kötelességei vannak: vagy felajánlja lemondását vagy bizalmi szavazást kér maga ellen. • Gyurcsány és a kormány lemond, ha...
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!