Energiagazdálkodó szak indul a Corvinuson

Energiagazdálkodó szakot is választhatnak a Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdasági Továbbképző Intézetében a hallgatók, erre és a többi oktatási formára október végéig lehet jelentkezni – közölte Gáspár Péter Pál főigazgató az MTI-vel.

MNO
2009. 10. 11. 9:13
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Kelet-Európában egyedülálló, most először induló képzéssel az energia-előállító, értékesítő intézmények, nagyfelhasználók szakembereit szeretnék megcélozni elsősorban gazdasági oldalról – mondta Gáspár Péter Pál. A főigazgató elmondta, hogy összesen 29 akkreditált témában indul képzés. A diplomás hallgatók választhatják a pénzügy, a marketing, a statisztika és a vezetés-szervezés szakokat.

Szerveznek továbbá versenyszakértői, ingatlangazdálkodási és egészségügyi menedzserképzést, másoddiploma szerezhető pénzügyi revizorként, munkaerő-piaci elemzőként és védelemgazdasági szakértőként is. A főigazgató a legnépszerűbbek között említette a pénzügyi vezetés, a marketing és az ügyfélkapcsolati szakemberképzéseket.

Az általában négy féléves képzések 30-40 tagú csoportokban indulnak februárban, a gyakorlati oktatás pedig 5-7 hallgatóval folyik. A továbbképző intézet eddigi negyven éve alatt több mint tízezer hallgató végzett, akik a gazdaság minden ágában tevékenykednek a kórházigazgatóktól a felszámolókig, a lobbiszakértőktől az ingatlangazdálkodókig, a személyügyi vezetőktől a nemzetközi gazdasági szakértőkig – tette hozzá.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.