Súlyos börtönévekre ítélték a Lánchíd-botrány főszereplőjének bűntársát
A férfi külföldre menekült, keresik a rendőrök.
A férfi külföldre menekült, keresik a rendőrök.

Az ügy szálai egy bennfentes szerint a Karácsony Gergely vezette Városházáig érhetnek.

Lassan nem lát ki a főpolgármester és köre a fővárosi korrupciós botrányok alól.

A Lánchíd túlárazott beruházásából másfél milliárdnyi közpénzt „szedhettek ki“, a hatalmas összeg pedig készpénzben a Karácsony Gergely vezette Városházán landolhatott.

Egyre több minden kerül napvilágra a baloldal egyik legnagyobb, Városházáig érő korrupciós botrányában.

A gyanú szerint a beruházásra szánt közpénz egy része készpénz formájában, több közvetítőn keresztül a Városházán és vezető baloldali politikusok zsebében köthetett ki.

A Kehi-jelentés rácáfolt Karácsony Gergely védekezésére.

Tovább erősítik a korrupció gyanúját a Lánchíd felújítása kapcsán nyilvánosságra került újabb információk.


Bajnai Gordon régi ismerőse súlyos visszaélésekről beszélt egy felvételen, az ügyben több bűncselekmény miatt is feljelentést tettek.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Rengetegen halnak meg miatta, megoldást csak a következetesen megvalósított zéró tolerancia jelenthetne.

A baloldal volt miniszterelnök-jelöltje adhatott tanácsot a Tisza Párt elnökének, bár az ötlete 2022-ben sem hozott áttörést.

Magyar Péterék konvergenciaprogramnak nevezett tervezete valójában példátlan megszorítócsomag, ami az élet szinte minden területén elvonásokat vetít előre.

A helyszínt Orbán Viktor jelentette be.

Lángoló templomok és csendes imáért elítélt hívők jelzik a keresztény szellemiségre leselkedő veszélyt.

Két nagyhatalom lépése találgatásokra ad okot.

Az Ukrenerho szerint a helyzet súlyos.

Németországban nem értik Emily Bölk – vagyis Emily Vogel – döntését, ő azonban zseniálisan reagált.

A legjobban annak örülnek, hogy a döntőig nem kell játszaniuk a vb legjobb csapatával, Norvégiával. Már ha egyáltalán eljutnak a vb-döntőbe.

Dobó Kata új romantikus vígjátéka jövőre a Hunyadi-sorozat két főszereplőjével igyekszik moziba csábítani a közönséget.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.