Tovább nő a koronavírusból felgyógyultak száma
Jelenleg 75 személyt ápolnak kórházban, mára 109 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki a fertőzést.
Jelenleg 75 személyt ápolnak kórházban, mára 109 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki a fertőzést.

A koronavírus delta mutánsa komoly veszélyt jelent, ezért fontos, hogy aki teheti, az oltassa be magát.

Tegnap is alacsonyan maradt az elhunytak száma az utóbbi időszakhoz képest.

A hárommillióhoz közelít a koronavírus ellen beoltottak száma, s közel 1,2 millióan a második vakcinát is megkapták.

Az oltási program rendben, ütemezetten zajlik, Magyarország már a második az uniós átoltottsági ranglistán.

Ütemezetten zajlik az oltási program, Magyarország már a második az uniós átoltottsági ranglistán.

A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 319 691 fő, az aktív fertőzöttek száma 89 537 fő.

A pandémia harmadik hullámában ismét nő a betegek száma, a Koronavírus.gov.hu mindenkinek javasolja az oltás felvételét.

Huzamosabb ideje tapasztalható kedvező tendencia az új fertőzöttek és az elhunytak csökkenő számát illetően.

Az új Covid–19-es fertőzöttek száma 39-cel nőtt, egy ember elhunyt az elmúlt napon.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Súlyos kárt szenvedhet a nagyváradi magyar kulturális örökség, miközben az RMDSZ továbbra is hallgat az ügyben.

A polgárok 71,65 százaléka voksolt.

Még az ismert influenszer is a háborúellenes bingó kitöltésére buzdít.

A sportolók a sikerről, a küzdelemről és a hit szerepéről is beszéltek.

1,2 milliárd euró folyik el migránsok segélyezésére a baloldali vezetés alatt.

Megpróbálhatja helyreállítani a lebombázott nukleáris létesítményeket Teherán.

Újabb ukrán férfit hurcoltak el Zelenszkij emberrablói, a videót megosztók a posztban az Európai Bizottság elnökének is üzentek.

Az ETO FC elleni döntetlent nagyon nehezen emésztik meg a hajdúságiak.

Mindenkivel előfordult már, hogy olyan dolgokat is beletett a bevásárlókosárba, amire semmi szüksége nem volt.

A miniszterelnök szerint mindent elárul Kapitány Istvánról, hogy azzal dicsekszik, az ő vállalata azért nyereséges, mert elvették a lóvét az emberektől.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.