Hungary FM: Hungary Is Major Beneficiary of Economic Cooperation with China

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

"Hungary is a major winner of its economic relations with China and serves as an excellent example of how much can be gained from a respectful and civilized cooperation between Eastern and Western companies," Foreign Affairs and Trade Minister Peter Szijjarto stated in Budapest on Sunday, according to a statement from the ministry.

2025. 07. 28. 10:52
Peter Szijjarto, Hungary's Minister of Foreign Affairs and Trade (Photo: MTI)
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.