Lamine Yamal cikizője, aki az Eb-n nevetség tárgya lett, távozott a klubjából

A Juventus labdarúgócsapata ma bejelentette, hogy elváltak a klub és francia sztárja, Adrien Rabiot útjai. Rabiot volt az a játékos, aki a németországi Eb-n a Spanyolország–Franciaország elődöntő előtt a sajtótájékoztatón lekicsinylő szavakkal illette Lamine Yamal addigi játékát. S erre aztán nagyon ráfázott…

2024. 07. 18. 15:50
Adrien Rabiot (balra) nem volt végig pályán a spanyolok elleni elődöntőben, a 62. percben  Eduardo Camavinga váltotta
Adrien Rabiot (balra) nem volt végig pályán a spanyolok elleni elődöntőben, a 62. percben Eduardo Camavinga váltotta Fotó: EPA/Szlágyi Anna
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

 

Adrien Rabiot szabadon igazolható, az új csapatának, a Juventusnak nem kell fizetnie érte, és a játékos jó eséllyel a Premier League-ben köthet ki.

 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.