Az ellenzéki frakció vezetője ismertette, hogy Velez Árpád a párt tisztújítása után országos pártigazgató lett, így lemondott közgyűlési mandátumáról. A budapesti párttanács a megüresedő helyre Lendvai Annát, Pesterzsébet szocialista önkormányzati képviselőjét választotta meg.
A frakcióvezető elmondta, hogy az erről szóló párthatározatot már leadták a fővárosi választási irodának, az új képviselő a mandátumigazolás után, várhatóan a Fővárosi Közgyűlés májusi ülésén teheti le esküjét. Horváth Csaba azt is jelezte: Lendvai Anna humán kérdésekkel fog foglalkozni a képviselőcsoportban.
Az MSZP-nek 10 képviselője van a 33 tagú testületben.
Itt a fordulópont: Amerika és Oroszország tárgyalóasztalhoz ül















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!