Fidesz: a kormány kötelessége pótolni a kiesett bevételeket
Az ellenzék szerint a kormánynak kötelessége pótolni idén a vizitdíj, a kórházi napidíj és a tandíj megszűnésével kieső bevételeket, a kormánypártok ugyanakkor úgy látják, mivel a népszavazáson nem költségvetési tételekről döntöttek a választók, a megszűnő díjak hiányát nem lehet a büdzséből mások rovására elvenni. Erről a referendumon hozott döntések végrehajtásáról szóló törvényjavaslatok vitájában esett szó kedden az Országgyűlésben.
Részletek
Fotók: Éberling András
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!