Bizottsági igen a pénztártörvény hatályon kívül helyezésére
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetEgyhangúlag igennel szavazott az Országgyűlés egészségügyi bizottsága szerdai ülésén arról, hogy általános vitára alkalmas az egészségbiztosítási pénztárakról szóló törvény hatályon kívül helyezéséről szóló javaslat. A szavazást megelőzően éles politikai vita bontakozott ki kormánypárt és ellenzék között. Mikola István szerint a hazai demokrácia legnagyobb botránya, ami a pénztártörvény kapcsán kibontakozott, míg Schvarz Tibor szocialista képviselő szerint a kormánypárti politikusok házaira dobott Molotov-koktélok miatt nem lehetett gesztusokat tenni az ellenzéknek. • Végleg kukába kerülhet a pénztártörvény• Posztkommunista hatalomgyakorlás, amit Gyurcsányék művelnek?• Mikola: Megvédtük a tb-t, megvédtük a szolidaritást• A biztosítói szerep erősítését várják Székely Tamástól?
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!