A 33 éves apa agyonszúrta 24 éves fiát

A férfit elfogták erdőtelki háza mellett.

GB
2014. 08. 02. 14:31
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Vámos Boglárka elmondta: a 33 éves budapesti B. Lajos szombat hajnali egy óra tájban egy erdőtelki családi házban „szúróeszközzel” bántalmazta 24 éves nevelt fiát, aki ennek következtében életét vesztette. Az elkövetőt a rendőrök a családi ház közelében elfogták – tette hozzá.

A rendőrség emberölés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a férfi ellen, akit őrizetbe vettek, és indítványozták előzetes letartóztatását.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.