Ebédszünet

Az éhségsztrájk általában két okból szokott véget érni.

Nádai László
2020. 06. 24. 18:34
Tth Jzsef
Gyula, 2012. október 19. Tóth József a Gyulai Húskombinát Zrt. Béke sugárúti üzemének étkezdéjében 2012. október 19-én. A Gyulai Törvényszék nem jogerõs végzéssel elrendelte a cég felszámolását 2012. október 16-án. MTI Fotó: Ujvári Sándor Fotó: Ujvári Sándor
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Boros Péterné, a Magyar Köztisztviselők, Közalkalmazottak és Közszolgálati Dolgozók Szakszervezetének elnöke 500 ezer forintos juttatás kifizetését szorgalmazta a szociális dolgozóknak, és bejelentette: július 2-án azzal szeretnének nyomatékot adni ezen követelésüknek, hogy azt kérik az ágazat dolgozóitól, ebédidőben, a munkaközi szünetet figyelembe véve tartsanak éhségsztrájkot.

Az éhségsztrájk általában két okból szokott véget érni: szerencsésebb esetben elérjük a célunkat, a rosszabbik esetben összeomlik a keringésünk. Az elnök asszony nem nyerné meg a Bobby Sands-hasonmásversenyt.

Ha az ebédünket nem esszük meg, az csupán duzzogás.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.