Úszásoktatás közben merült el a vízben egy hároméves kisfiú Budapesten a napokban – adta hírül az Országos Mentőszolgálat.
Az oktató azonnal észrevette a bajt, a gyermekhez sietett, és kiemelték a medencéből. Mentőt hívtak, és a telefonos utasításokat követve megvizsgálták a fiút, aki akkor már nem lélegzett.
További Belföld híreink
Az uszodában azonnal megkezdték az újraélesztést, amely a jelenlévők gyors és határozott reakciójának köszönhetően néhány percen belül sikerre vezetett. A kisfiú sok vizet köhögött fel, majd sírni kezdett.
További Belföld híreink
A helyszínre érkező mentők megvizsgálták és ellátták a gyermeket, akit végül stabil állapotban szállíthattak kórházba.
További Belföld híreink
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!