Ez a mi közös anyanyelvünk
A Csárdafesztiválon ma fellépő Balaton Táncegyüttes küldetése, hogy a néptánc és népzene ne csak rétegkultúra legyen, hanem minden magyar ember közös kultúrája.
A Csárdafesztiválon ma fellépő Balaton Táncegyüttes küldetése, hogy a néptánc és népzene ne csak rétegkultúra legyen, hanem minden magyar ember közös kultúrája.

Az államalapítás ünnepén számos kihagyhatatlan program várja az érdeklődőket.

Olyan repülőgépet is bemutat majd a honvédség, amelyet civil ember nemigen láthatott még.

Ha Karácsony Gergelyen múlna, akkor nem lenne Budapesten tűzijáték.

Európa legnagyobb tűzijátékát rendezik meg Szent István-napon.

Felrobban majd az égbolt a fővárosban.

Az idei év leginkább pénztárcabarát eseménysorozata.

Nézettségi rekordot döntött a televíziós közvetítés is.

A kormányszóvivő megköszönte a szervezőknek a biztonságos lebonyolítást.

A Szent István-napi programsorozat missziója, hogy a magyar emberek és a városba látogató külföldiek egy szerethető, optimista ünnepen vehessenek részt.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Nagy Attila tibor szerint Magyar Péter brüsszeli beszédtilalma nem büntetés, hanem tudatos kampányfogás része lehet.

A DK elnöke az építési és közlekedési miniszter kijelentéseire reagált.

Nemzetmegtartó erőnek nevezte őket.

A januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségét a családoktól a kormány átvállalja.

Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál.

A magyarok pénzét nem Ukrajnára, hanem a magyar gyermekekre kell fordítani, ugyanis rájuk épül Magyarország jövője.

Több mint hatszázezer ember hagyta el otthonát.

Az első félidőben rá sem lehetett ismerni az eddig jól játszó magyarokra, ami a második félidő második felében történt, arra nincsenek szavak.

A támadóért a zöld-fehérek által ősszel legyőzött belga Genk jelentkezett be.

A görög válogatott ismét lemaradt az Eb-döntőről, rögtön Jansik Szilárd lett a célpont. Mutatjuk a vitatott esetet!
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.