Kaiserék 2001. február 2-án a budaörsi Sony pénzszállítóját támadták meg és vittek el tőle 8,5 millió forintot – állítja a rendőrség. A móri vérengzés kapcsán előzetes letartóztatásban lévő Kaisert és társait most csoportos rablás bűntettével gyanúsítják.
Az ügy érdekessége, hogy Kaiser ugyanazt a céget kétszer is kirabolta, csak nem ugyanazokkal a bűntársakkal. 2001 februárjában Kaiser „fülest” kapott arról, hogy mikor viszi a cég alkalmazottja a napi bevételt a postára. Két társát is beavatta tervébe; odamentek a budaörsi telephelyre, és elrejtőztek. Mikor a férfi odalépett volna a cég Opel Astrájához, rejtekhelyükről előbújva Kaiser egy vascsővel leütötte, majd egymaga összevissza rugdosta, társai pedig elvették a férfinél lévő 8,5 millió forintot rejtő táskát, és kereket oldottak. Az ORFK közlése szerint a két bűntársat már elfogták és meg is gyanúsították, ám kilétüket nem árulták el.
Mivel a rablást gyorsan, sikeresen és biztonságosan tudták elkövetni, Kaiser nem tett le arról, hogy egyszer még visszatér tettük színhelyére. Azonban legközelebb Hajdú Lászlóval, a móri bankrablás másik gyanúsítottjával tervelték ki ugyanazt a bűncselekményt. Ekkor is Kasiernek jutott a „főszerep”, mert – a gyanú szerint – szeptember 21-én Budaörsön egy Trabanttal megállásra kényszerítették a Sony cég pénzszállítója, K. Károly Opel Astráját, majd Kaiser odalépett az autóhoz, s szó nélkül mellbe lőtte a férfit, aki azonban nem halt meg. Zsákmányuk mintegy 4,5 millió forint volt. A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság eleinte V. Lászlót és a móri bankrablással már az első napon összefüggésbe hozott Farkas Róbertet gyanúsította a bűncselekmény elkövetésével. Az őrizetbe vett V. László tagadott. A budaörsi támadás túlélője, K. Károly a nyomozók szerint fölismerte Kaisert, igaz, korábban V. Lászlót is.
Ismeretes: Kaiser Edét és Hajdú Lászlót gyanúsítja a rendőrség a nyolc halálos áldozatot követelő móri mészárlás, két budaörsi és egy csepeli rablás elkövetésével.
Magyar Péter eltűnt, nem jelent meg a meghirdetett programján