Elítélték a saját gyerekeit szexuális tárgyként használó rendőrgyilkost + videó
Németh István hamarosan megtudja, hogy élete végéig kell majd fegyházban ülnie, vagy sem.
találatok a(z) #Tényleges életfogytiglani fegyház hashtagre (10)
Németh István hamarosan megtudja, hogy élete végéig kell majd fegyházban ülnie, vagy sem.
Harmadszor is ölt a rendőrgyilkos a vád szerint, valamint megerőszakolta gyermekeit.
Németh mindkét vádbeli bűncselekményt a korábbi életfogytiglani büntetése felfüggesztése alatt követhette el.
A gyilkos elsőfokon életfogytiglani fegyházat kapott azzal, hogy legkorábban 30 év letöltése után kerülhet feltételesen szabadlábra.
Továbbra is kérdés, voltak-e társaik és ha igen, hányan a rasszista gyilkosoknak.
Életfogytiglant is kaphat az a férfi, akit korábban egy hajléktalan ember felgyújtásával vádoltak meg, most pedig gyermekei megerőszakolása miatt várja a büntetését.
A rendőrgyilkos Németh István harmadszor ölt 2008-ban, amikor a bizonyítékok szerint egy hajléktalant gyújtott fel tízezer forintért.
Két előre kitervelten, anyagi haszon érdekében elkövetett emberölésért felel majd magyar bíróság előtt a vajdasági illetőségű Dér Csaba.
A férfi még 1997-ben különös kegyetlenséggel meggyilkolta két rokonát, szabadulása után pedig ismét ölt.
A Budapesten elfogott Hasszán Farhud az Iszlám Állam egyik kivégzőegységének parancsnokaként több mint két tucat ember haláláért lehet felelős.
A Konzervatív Politikai Akciókonferencián, a CPAC-en elmondott beszédének részleteit osztotta meg az igazságügyi miniszter.
Az agrárminiszter beiktatása utáni első hivatalos nemzetközi útja Szlovákia környezetvédelmi miniszteréhez vezet majd.
A magyarság olyan jegy, mint az anyajegy, letörölhetetlen – jelentette ki a Néprajzi Múzeum új épületében a miniszterelnök.
Andrzej Duda szerint Ukrajna tagjelölti státusáról már a júniusi csúcson dönteni kellene.
Karácsony Gergely végleg kitiltaná az autókat a pesti alsó rakpart egy részéről, és akár a Lánchídról is.
A talpig népviseletbe öltözött PSD-s politikus szerint Erdély román föld volt és mindig is az marad.