A korábbi FTC-sikerkovács a bírót vette elő a vb-selejtező után
Szerhij Rebrov az első félidővel elégedett volt, noha az ukránokat végül kiütötték.
Szerhij Rebrov az első félidővel elégedett volt, noha az ukránokat végül kiütötték.

A Ferencváros korábbi vezetőedzője hazaköltözött Kijevbe és immár az ukrán válogatottat segíti szövetségi kapitányként.

Már januártól a Ferencváros korábbi vezetőedzője lehet az ukrán labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

A háború miatt rendezték meg csak most a Skócia elleni Nemzetek Ligája-mérkőzést.

Ukrajnának nem jött be a skótok elleni forgatókönyv, Wales 1958 után újra világbajnoki szereplő.

Kapushibák, gyenge skótok, elfáradó, hősökké váló ukránok a háború miatt elhalasztott vb-pótselejtezőn.

Még a skótok is Ukrajnának szurkolnának, ha nem ők lennének az ellenfél a világbajnoki pótselejtezőn.

A csapat Szlovéniában edzőtáborozva készül a közelgő, Skócia elleni világbajnoki pótselejtezőre.

Yussuf Poulsen a Wales elleni nyolcaddöntőt sérülés miatt kihagyta, ma viszont újra készen áll a játékra.

Olekszandr Zubkov pénteken már együtt edzett a társaival, s csereként beállhat Anglia ellen.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A Fidesz–KDNP fővárosi képviselője szerint botrány várható a szerdai közgyűlésen.

A baleset miatt hosszabb eljutási időkre, kimaradó vagy rövidebb szakaszon, illetve terelve közlekedő vonatokra kell számítani.

A kormánypárti politikus szerint ha Orbán Anita lesz Magyarország következő külügyminisztere, akkor a szuverén magyar útnak és a békének „kampó”.

Török Gábor ismét újradefiniálta az objektivitást.

Áramszünetek között próbálnak túlélni a kijeviek a kemény hidegben.

Benjámin Netanjahu miniszterelnök és Miri Regev közlekedési miniszter a kormányfői hivatalban, Jeruzsálemben találkozott a Patrióták Európáért delegációjával.

Először a petícióval, azt követően az áprilisi választáson mondhatunk nemet a háborús és ukrán zászlós pénzszivattyúra – hangsúlyozta az európai parlamenti képviselő.

A férfikézilabda Európa-bajnokságon vasárnap a II. középdöntős csoportban Horvátország 28-24-re nyert Svájc ellen.

A várakozásoknak megfelelően forró hangulatban zajlott a Szerbia-Magyarország döntő.

Izland meglepetésre 35-27-re legyőzte az eddig százszázalékos, hazai pályán levő Svédországot.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.