Rendőri alosztályt létesítettek a Nyugatinál

Átadták a budapesti Nyugati pályaudvaron létesített rendőrségi alosztályt csütörtökön, itt 24 órás szolgálatot látnak majd el, így biztosítva az utasok személyi és vagyoni biztonságát.

2012. 07. 12. 21:04
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A vasúttársaság, az Országos Rendőr-főkapitányság és a BRFK együttműködése nyomán megnyílt, kétszáz négyzetméteres épületrész felújítása 64 millió forintba került, amelyet a MÁV biztosított. Mint a közleményben olvasható, a folyamatos rendőri jelenlét révén várhatóan javul a biztonság az ország egyik legforgalmasabb vasútállomásán. Ezt a több mint egy éve megnyitott, Keleti pályaudvari rendőrőrssel kapcsolatos tapasztalatok is alátámasztják – tették hozzá.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.