Éppen kászálódtam ki a Dunából, ahová álmomban belökött a Kárpát-medence „legeslegnépszerűbb” pártvezére, amikor jött a hír, hogy ezek a saját támogatóikat is listázzák, de olyan szerencsétlenül, hogy az Átlátszó nem győz minden listán szereplőt felhívni, hátha kamu az egész, de minden érintett beismerte eddig, hogy ő az alkesz, a piás vagy a rokinyugis. Beleleheltem a tenyerembe, hogy ellenőrizzem, nem büdös-e a szám, s miután megnyugodtam, hogy én még nem vagyok tiszás, felráztam magam az ámulatból, hogy feltegyem a régóta agyamban motoszkáló kérdést:
Drága tömeghipnózisban megvezetett, átvert, sokszorosan porig alázott, lenézett és betarthatatlan ígéretekkel hitegetett honfitársaim, ott a bedrótozott hamis prófétátok környékén, mikor ébredtek már föl lidérces rémálmotokból? Mikor értitek meg, hogy ti az ő szemében nem vagytok senkik, csupán agyhalott zombik, akiket felhasznál?
Mivel őt is használják Weber és társai az unióban, azt gondolja, ő is használhat titeket. Ezért mézesmázaskodik szemtől szemben veletek, ezért hazudozik bármit bármiről, ha azt gondolja, kitalálta, mit akartok hallani, mert nem a tiszteletetekre, nem a megbecsülésetekre és különösen nem a szeretetekre vágyik, hanem csak és kizárólag a felkorbácsolt gyűlöletetekből fakadó ellenszavazatotokra.
Tulajdonképpen mélységesen megvet benneteket, amiért hisztek neki. De jót röhög rajtatok, és máris újabb átverésen töri a fejét. Ugyanilyenek a közvetlen munkatársai is, akiktől most fejvesztve próbál elhatárolódni azzal a süket dumával, hogy a szóban forgó Discord-szerver önkéntes szerveződésként jött létre, sem formális, sem informális kapcsolatban nem áll a párttal. A baj csak az, hogy a listázottak többsége megerősítette, hogy önkéntes szerződést kötött a Tiszával. Szó sincs tehát önszerveződésről, a párt aktivistái álprofilokkal, kiképzéssel segítik a beszervezett digitális kommandót és a támogatói kör tagjait. Akiknek első gyakorlatként teli pofával kell gyalázni a Harcosok Klubját, ami épp azért jött létre, hogy valamelyest ellensúlyozza a trollkodásukat.
Megérkeztek menetrendszerűen az ürgebőrbe bújt orosz kémek is. A Temuról rendelt önjelölt messiás már hétfőn bejelentette, hogy orosz módszerrel elkövetett hekkertámadás érte a pártját, lejárató szándékkal. Ezt persze semmilyen ténnyel, adattal nem tudta azóta sem alátámasztani, úgyhogy inkább saját hanyagságuk, durvábban balfékségük vetette a nyilvánosság elé az egyébként meglehetősen undorító és megalázó eljárásuk lenyomatát.
Rendkívül beszédes az is, hogy ismét azzal van problémája a lehallgatóbajnoknak, hogy a becsmérlő lista napvilágra került, azért eszébe sem jut bocsánatot kérni az érintettektől, hogy az egyáltalán elkészülhetett. Szerencsére az adatvédelmi hatósághoz már megérkezett a bejelentés a meglehetősen törvénytelennek tűnő adatgyűjtésről és adatkezelésről, reméljük, indul vizsgálat, aminek következménye is lesz.
Ám a kérdés továbbra is az, felbontják-e a megalázottak a szerződésüket ezzel az öntelt, nagyképű és végtelenül bunkó bagázzsal, és van-e még a magyar társadalomban olyan óvatlan, aki hagyja magát bepalizni általuk.
A baloldali álvalóságban az járja, hogy Orbán Viktor az orránál fogva vezeti a romlásba a tudatlan birkákból álló követőtáborát. Soha ne feledjük, hogy ezt azok találták ki, akik büdös szájú agyhalottaknak, piás, elmeroggyant nyuggerkommandónak tartják azokat, akiket sikerül csalárd módon rábírni, hogy minél jobban gyűlöljék Orbán Viktort. Azt az embert, aki még az ellene fenekedőket sem illette soha ilyen jelzőkkel. Fontolja hát meg nagyon jól mindenki, melyik táborba akar tartozni.