A mester és olimpiai bajnok tanítványa együtt lett halhatatlan
Berki Krisztián és Kovács istván is tagja lett a Magyar Torna Szövetség Halhatatlanok Klubjának.
Berki Krisztián és Kovács istván is tagja lett a Magyar Torna Szövetség Halhatatlanok Klubjának.

A válogatott szövetségi kapitánya alaposan kifakadt Kovács István ténykedése miatt.

Arne Slot bizonyára bízik benne, hogy a történelem nem ismétli önmagát.

Kovács István vezeti az egész alapszakasz legjobban várt meccsét.

A nyolc súlycsoportban vb-címig jutó legenda a 16 évvel fiatalabb világbajnok, Mario Barrios ellen lép ringbe.

Az Atlético vezetőedzője szerint a csapata helytállt a Bajnokok Ligája és a Libertadores-kupa győztese ellen.

A nagykárolyi játékvezető alaposan elnézett pár esetet a klubvilágbajnokságon lejátszott első nagy rangadón.

Az Atlético Madridnál nagyon dühösek, miután 4-0-ra kikaptak a PSG-től a klubvilágbajnokságon.

Szinte példa nélküli, hogy valamely csapatnak a két egymást követő meccsét ugyanaz a bíró vezesse.

A magyar bíró teljesítményét külföldi lapok is értékelték a PSG–Inter Bajnokok Ligája-döntőn.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Szitálás is előfordulhat helyenként.

Fontos, hogy csak megbízható forrásból vásároljunk dísznövényeket.

Hatalmas várakozások mellett rendezik meg a digitális polgári körök újabb találkozóját.

A gyanú szerint a Tisza Párt volt szolnoki koordinátora és társai csempészcigivel kereskedtek.

A német kormány felelősségre vonná Moszkvát.

Politikai szál húzódhat a bezárás mögött.

Felgyorsul a paksi bővítés: minden engedély megvan, szankciók nincsenek, februárban érkezik az első beton – jelentette be Szijjártó Péter.

Egy, az 1918-as németországihoz hasonló folyamat várható Ukrajnában.

A 2025-ös labdarúgó klubvilágbajnokság világosan megmutatta, mennyire nem fontos a FIFA számára a szurkoló és a játékos sem

Most az Európai Futballszurkolók Szövetsége borult ki. A FIFA hallgat és nem reagál.

A gall sportsajtó nehezen tudja megemészteni azt, ami a vb-címvédővel pénteken este történt Rotterdamban.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.