A parlament vizsgálná az M5-ös ügyét

2004. 03. 04. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Jövő kedden kezdődik a parlamenti vita arról, alakuljon-e egy, az M5-ös autópálya megvásárlásával kapcsolatos kormánydöntés következményeit vizsgáló bizottság – derült ki a házbizottság ülése után. Mandur László, az Országgyűlés alelnöke elmondta: az MSZP is támogatja a Fidesz által javasolt testület létrehozását. Hétfőn várható parlamenti döntés az általános forgalmi adóról szóló törvénymódosításról és a holokauszt roma áldozatainak nemzetközi és hazai kárpótlását vizsgáló bizottság tagjairól. Kedden a kábítószer-probléma visszaszorítása érdekében készített nemzeti stratégia lesz napirenden a Házban, valamint az az indítvány, amelynek nyomán a magyar állampolgárok személyi igazolvánnyal is utazhatnak az európai gazdasági térség országaiba.
Az egyes fontos tisztségeket betöltő személyek ellenőrzéséről szóló törvényjavaslat általános vitáját előreláthatólag március közepén kezdi meg a Ház.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.