Nem véletlen a Feketetó elnevezés: az erdélyi feketetói vásár ugyanis Kelet-Közép-Európa legnagyobb bolhapiaca, ahol nemcsak a kínálat, de a használt nyelvek és az ott megszólaló zenék kavalkádja is rendkívül vegyes és színes. Ha van multikultúra, ez bizonyosan az, itt egy valóban értékes, törött népi cserépedény és egy kopott viselet között használt mosógépszíj, fluoreszkáló rózsafüzér hever a portékák között, románul, magyarul, cigányul, szerbül, bolgárul egyaránt beszél a sokféle társadalmi rétegből, különböző nációkból kikerülő árus- és vevőhad, de ugyanennyire a sajátja ennek a találkozónak a muzsika, amely ugyanezt a sokszínűséget képezi le. Ezt idézi meg a CimbaliBand második lemeze.
A lemezbemutató a feketetói vásárok hangulatát szeretné a Gödörbe csempészni, ezért mindenkit arra kér, hogy a koncertre hozzon magával egy minél eszementebb limlomot, hogy abból instant kiállítást rendezzenek. A kacatok versenyeznek is: a három legkreatívabb darabot a zenekar pólóval és dedikált lemezzel díjazza, de természetesen a koncert után mindenki visszakapja a „kincseit”. Hogy a hangulat még inkább Feketetót idézze, Henics Tamás, Korzenszky Anna, Rédley Tamás és Sugár-Teodor Dávid fotóművészek a vásárban készült képeiből vetítenek, a műsorban pedig Pál István Szalonna prímás, az Almássy Gonoszok és a Cerbul de Aur táncegyüttes is fellép.
A CimbaliBandot Ferenczi György és a Rackajam követi a színpadon, akik Petőfi-, Weöres- és Radnóti-versekkel, valamint népzenei dallamokkal színezett blues-rock-funk-soult játszanak.
Újabb helyszínről dobatta ki Magyar Péter a testőreivel a HírTV stábját