Felnőttfilmes színésznő, csalódott szoprán operaénekes, rabosított szervező, luxusimádó, állami pénzen zsírleszívást végeztető tábornok, családellenes genderaktivista után most a sztárok egykori ügyvédje, Ruttner György állt be a Tisza Párt mögé. A sorozatosan botrányokba keveredő Ruttner nemrég ugyanis egy közös eseményt szervezett a ceglédi Tisza-szigettel, amelyen többek között Márki-Zay Péter, a baloldal korábbi bukott miniszterelnök-jelöltje is részt vett. Emlékezetes, Márki-Zay Péter teljes erőbedobással támogatja a Tisza Pártot, annak ellenére, hogy Magyar Péter személy szerint eddig igyekezett levegőnek nézni a bukott politikust. Most Márki-Zay árulta el azt is, hogy Ruttner György is a Tisza Párt egyik helyi arca Cegléden.
A Kossuth-erkély – Tisza-sziget egyébként nemrég egy posztjában alapító tagként utalt Ruttnerre.
Ruttner György jogász, a Kossuth-erkély – Tisza-sziget alapító tagja személyesen jelen volt az átadásnál, segített az adományok lepakolásában és közben egy érdekes gondolatot osztott meg a jelenlévőkkel.
– írta hivatalos közösségi média oldalán a Tisza-sziget.
Később aztán egy helyi lapban megjelentettek arról egy cikket, hogy Ruttner valójában nem is tiszás, azonban látható, hogy az elhatárolódás csak a látszat volt, most újra együtt szerveztek beszélgetést a hírhedt ügyvéddel a helyi tiszások.
Hivatásától eltiltották, bérlőit is átverte Ruttner György
Ruttner Györggyel kapcsolatban utoljára 2022-ben számoltak be az országos lapok, akkor az egykori ügyvéd egy kilencgyermekes családot vert át, majd akart utcára tenni. Az exjogász lerobbant házát másfél millió forintért adta ki egy családnak, persze az ingatlan valódi állapotát eltitkolva.

Az egykori sztárügyvéd jogászi pályafutása 2017-ben ért véget, amikor egy 2003-as eset miatt kizárták a kamarából. A kizárás apropója az volt, hogy Ruttner egy idős ügyfele megbízásából külföldi örökséget hajtott be. Az örökség első részletét el is juttatta a jogosulthoz,
a második részlet viszont már az ügyvédnél maradt.
A jogász azt állítja, azért nem fizette ki az érintettnek a jussát, mert a kanadai pénzintézettől érkező banki csekk címzettje az irodája volt, és semmi nem utalt arra, hogy az összeget az ügyfelének küldték. Elmondása szerint azt gondolta, a pénz munkadíj gyanánt érkezett.