idezojelek

Gyurcsány olyat mondott, ami befolyásolhatja a 2026-os választás végeredményét

Hogy nem szakadt rá az ég?

Csépányi Balázs avatarja
Csépányi Balázs
Cikk kép: undefined
Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt

Azt hittük, hogy Gyurcsány Ferenc már nem tud meglepetést okozni, de tévedtünk. A DK-vezér arról posztolt, hogy miért a DK ma a leghazafiasabb párt, olvassák:

„(...) Magyarország legfontosabb kérdése ezekben a hónapokban az, hogy a világ bajkeverőivel szemben képes lesz-e a most formálódó új európai szövetségi rendszer tagja lenni. Orbánnal nem fog menni. A kérdés ma nem az, hogy mi lesz egyik vagy másik adóval – a kérdés az, hogy mi lesz Magyarországgal. Egyenes, történelmileg és politikailag egyenes válasza ma csak nekünk van. Éppen ezért ma a Demokratikus Koalíció a leghazafiasabb párt. Mert a hazafiság nem zászlólengetés – a hazafiság a haza történelmi érdekeinek felismerése és szolgálata. Ez emeli ki a DK-t a többi párt közül.”

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egyetlen kérdésünk van ezzel a poszttal kapcsolatban: miként lehet az, hogy nem szakadt rá az ég Gyurcsányra?

Tényleg ott tartunk 2025-ben, hogy Gyurcsány ki meri ejteni a száján azt, bármilyen összefüggésben, hogy hazafias? Azok után, amit elkövetett a magyarság és a hazája ellen. Nem szavazta meg a határon túli magyarok állampolgárságát, lovasrohamot vezényelt a magyar emberek ellen és pártja, amit most a leghazafiasabbnak titulál, felesége vezérletével mindent megtett azért, hogy hazánkat megbüntesse Brüsszel és ne kapja meg hazánk a neki járó pénzeket.

A Demokratikus Koalíció a leghazafiasabb párt - ízlelgessük Gyurcsány szavait. Gyanítom, hogy sokaknál kiverte a biztosítékot ez az arcátlanság, és éppen ezért befolyásolhatja a jövő évi választás végeredményét is. Ezzel a vérlázító mondatával ugyanis Gyurcsány minden bizonnyal olyan magyar embereket is el fog vinni szavazni a kormánypártra, akik nem biztos, hogy egyébként elmentek volna.

Köszönjük, Feri!

Borítókép: Gyurcsány Ferenc (Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt)

Ha az összes Poszt-traumát látni szeretné, kattintson IDE!

 

 

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right
Ágoston Balázs avatarja
Ágoston Balázs

Vége a kisebbségi terrornak

Borbély Zsolt Attila avatarja
Borbély Zsolt Attila

A valóságot kell kommunikálni

Huth Gergely avatarja
Huth Gergely

Nincs kétféle Orbán

Novák Miklós avatarja
Novák Miklós

Amerikai hős Putyin csapatából

A szerző további cikkei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.