A Szport Ekszpressz értesülései szerint Marko Nikolics a szerződése idő előtti felbontásáért hárommillió eurót kaphat.
A Lokomotiv a Twitter-csatornáján mindenesetre egy szép klippel búcsúzott a Moszkvában oroszul is megtanult szakembertől, köszönetet mondva az Orosz Kupa megnyeréséért, valamint a bajnoki ezüst- és bronzéremért.
A 42 éves Marko Nikolics 2017 júniusa és 2019 novembere között irányította a Mol Fehérvárt, amellyel a 2017/18-as idényben bajnoki címet, a következőben Magyar Kupát nyert. A Lokomotiv Moszkva 2020 júniusában került, s a vasutassokkal tavaly megnyerte az Orosz Kupát.
S hogy egy egészen friss fejleményről is beszámoljunk: a Goal.com szerint nem kizárt, hogy Marko Nikolics visszatér az NB I-be, mégpedig az Újpest kispadjára, Michael Oenninget váltva.
Borítóképünk forrása: Twitter/«Локомотив»






















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!