Sallai Roland háromszor bosszankodhatott és háromszor örülhetett + videó

A német labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában a Freiburg hazai pályán háromszor is hátrányba került az Eintracht Frankfurt ellen, de Sallai Roland és Szalai Attila csapata háromszor is egyenlített (3-3). Sallai kezdőként a 88. percig pályán volt, Szalai a kispadról nézte a meccset. A Bayern München 3-2-re kikapott Bochumban, és a lefújás után dühös vita, majdnem dulakodás alakult ki Joshua Kimmich és Lőw Zsolt másodedző között!

2024. 02. 18. 17:43

A Bundesliga 22. fordulójában a Freiburg–Eintracht Frankfurt találkozón is demonstráltak a szurkolók a Német Labdarúgó-liga (DFL) új befektetőjelöltje és a televíziós jogok értékesítésének tervezett megváltoztatása miatt, az 56. percben félbe is szakadt a mérkőzés, a játékvezető rövid időre az öltözőbe küldte a csapatokat. Ekkor 2-2 állt az eredményjelzőn, a vendégek kétszer vezettek, a házigazda kétszer egyenlített. A Freiburg csapatából a cserék közül nézte a mérkőzést, viszont ott volt a kezdőcsapatban, és nagyon igyekezett. Csapata első góljából ki is vette a részét, az ő lövése után jött ki a labda Trapp kapusról, Doan ezt követően egyenlített 1-1-re.

Sallai Roland
Sallai Roland (jobbra) játékára nem lehetett panasz. Forrás: X/SC Freiburg

Sallai a 88. percig volt a pályán

A kényszerű játékmegszakítás után aztán a 72. percben megint az Eintracht szerezte meg a vezetést, de a Freiburg már a következő percben egyenlíthetett volna; Sallai közeli lövését azonban az egyik védő blokkolta. A 80. percben Sallai a bal oldalról remekül tekert középre, ám ez a hazai helyzet is kimaradt. Honfitársunkat a 88. percben lecserélték, és már a pálya mellett örülhetett annak, hogy a Freiburg a 89. percben, vagyis harmadszor is egyenlített, így a találkozó 3-3-ra végződött.