Ukrajna uniós álma körül egyre több a kérdőjel
Megszólalt a lengyel külügy.
Megszólalt a lengyel külügy.

Napi összefoglaló.

Napi hírösszefoglaló.

„A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét.”

Frappáns választ adott a lengyel külügyminiszternek Marija Zaharova.

Azt támogatják, hogy egy szabotázsakció keretében robbantsák fel a Barátság vezetéket, ahogy az az Északi Áramlattal történt – fogalmazott a miniszterelnök.

Radoslaw Sikorski annak örülne, ha veszélybe kerülne hazánk energiaellátása.

Magyarország kijelentette, hogy biztosítja Putyin számára a lehetőséget, hogy beutazzon az országba a csúcstalálkozóra.

Europe's pro-war politicians believe Ukraine is free to do anything, Foreign Minister Peter Szijjarto says.

A tárcavezető elmondta: Európa háborúpárti politikusai szerint Ukrajnának mindent szabad.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A párt személyes adatokkal élhetett vissza.

A honvédelmi miniszter Siófokon arra kérte az embereket, hogy írják alá a petíciót Brüsszel háborúpárti kezdeményezése” ellen. Úgy fogalmazott: a nyomásgyakorlás ellenére csak közösségi támogatással lehet megvédeni a magyar érdekeket.

A Tisza Párt kiszivárgott adócsomagjáról Bütyök, azaz Magyar Péter azt bírta mondani, hogy ami az Indexen megjelent, nem más, mint egy „hamis másolat”.

A kormánybiztos arra figyelmeztetett, hogy a kábítószeripar határok nélkül támad, ezért Magyarország minden eszközzel védi határait és a fiatalokat. A hatóságok több mint 50 tonna drogot és alapanyagot foglaltak le nemzetközi együttműködésben, miközben a rendőrség három hónap alatt több mint 4500 iskolai prevenciós programot tartott.

Egyre népszerűtlenebbek a kormánypártok a németeknél.

Andrej Babis, az ellenzéki Elégedetlen Polgárok Akciója (ANO) kormányalakítási tárgyalásokkal megbízott elnöke csütörtök este bejelentette, hogy megválik az Agrofert holdingtól, amelynek eddig egyedüli tulajdonosa volt.

A háborúpárti uniós külügyi főképviseletet és az uniós intézményrendszert vissza kell bontani.

Robbie Keane elégedett volt csapata hozzállásával.

Zanzák és a fejvadász kultúrák öröksége.

Ugyanúgy egy gól különbség, mint Lisszabonban, csak most a magyar csapat javára.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.