Csakhogy a megadott válaszlehetőségek között éppen a BL-döntő eseményeihez társítható tételek nem szerepelnek a kérdőíven. A támadás helyszínéül a sértettek választhatnak például a múzeum, a bevásárlóközpont, a butik, a repülőtér, a hotelszoba és a hotel aulája lehetőségek közül, azonban nem tudják megjelölni a stadiont vagy a stadion környékét helyszínként, mert ezek nem szerepelnek a felsorolásban. A támadás jellege szintén nem adható meg pontosan. A felsorolás ugyanis kizárólag a személyes vagyontárgyak elrablásának különböző módozatait sorolja (zsebtolvajlás, táska letépése), de hiányzik a fizikai bántalmazás (ütlegelés) és a szexuális erőszak is a listáról. A támadó személyével kapcsolatban – például huligánok vagy rendőrök – sem kérdés, sem bekarikázható válasz nem található a kérdőíven.
Így a francia hatóságok által kiadott bejelentőlap nem teszi lehetővé a sértettek számára az őket ért agresszió pontos leírását.
Eközben a francia miniszterelnök, Elisabeth Borne – aki a BL-döntő eseményeit korábban „diszfunkciónak” nevezte – a normandiai Calvados megyében tett látogatása során bejelentette, hogy a hatóságok adatmentéssel próbálják meg visszanyerni azokat a videófelvételeket, amelyeket a Stade de France stadion térfigyelő kamerái rögzítettek május 28-án, s amely képsorokat a rendszer automatikusan letörölt, mivel a francia igazságszolgáltatás nem kérte be időben a bizonyítékként szolgáló hatalmas mennyiségű felvételt.