idezojelek

Hatalmas botrány az ATV-ben, Egri Viktor kimutatta a foga fehérjét, Magyar Péter nyomába eredt

Szégyen!

Csépányi Balázs avatarja
Csépányi Balázs
Cikk kép: undefined

Előbb-utóbb minden kiderül. Nem lehet sokáig leplezni a valódi személyiségjeleket. Pár napon belül két olyan esetnek is a szemtanúi lehettünk, amikor lehullt az álarc egy-egy baloldali aktorról. Az egyik eset Egri Viktor nevével fémjelezhető, hiszen az ATV egyik vitaműsorának vezetője kerek perec kijelentette, hogy többet nem fogja meghívni Deák Dánielt, a XXI. Század Intézet vezető elemzőjét, pusztán azért, mert neki nem tetsző véleményt merészelt mondani.

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kicsit vicces, hogy a demokraták mindig ehhez az eszközhöz nyúlnak: kitiltanak például Amerikából vagy letiltanak a Facebookról, ha más a véleményed vagy politikai szempontból nem vagy nekik kellemes – írta közösségi oldalán Deák Dániel. A XXI. Század Intézet vezető elemzője kiemelte, a baloldaliak láthatóan nem bírják elviselni, ha valakinek más a véleménye, vagy ha harciasan ki is áll mellette érvekkel, tényekkel. 

Nyugodtan kimondhatjuk, hogy ez a magyar médiatörténelem egyik legsötétebb pillanata volt. Egri Viktornál már többször elszakadt a cérna, de ilyen élesen mindenki számára egyértelműen most először mutatta ki a foga fehérjét. Ahol lehet, ekézi a kormányt, ez szíve joga, csak ne próbálja közben játszani a független, objektív riportert, mert az gyomorforgató. Volt olyan eset is, amikor egykori sportriporterként szégyenletes módon páros lábbal szállt bele a magyar atlétákba. 

Úgy tűnik azonban, hogy nem eszik olyan forrón a kását, Egri kirohanásával nem tudott azonosulni az ATV. 

„Rekordnézettséget hoztunk össze az ATV műsorának, az ATV közölte, továbbra is szívesen látnak!” – adta hírül szerdán a közösségi oldalán Deák Dániel. Egri Viktorról, a felháborító skandalum egyik főszereplőjéről azonban hallgat a csatorna.

A másik eset természetesen Magyar Péter tegnap előtti Partizán-interjújához köthető. Szürreális jelenet játszódott le Gulyás Márton műsorában. A műsorvezető – a Magyar Nemzet korábbi információira alapozva – arról próbálta kérdezni Magyar Pétert, hogy volt-e része bennfentes kereskedelemben. A Tisza Párt elnöke a kérdés hallatán jól láthatóan teljesen kiakadt, és arról kérdezte a műsorvezetőt, hogy mennyi az idő, majd ezen a ponton le akarta állítani az interjút. A Tisza Párt elnöke ezt követően ismét nekiesett a baloldali műsorvezetőnek, és számonkérte rajta, hogy miért kérdezi ezt tőle, neki ugyanis az így szerzett vagyonát nem kötelező feltüntetnie az EP-s vagyonnyilatkozatában. 

Ez a két eset tűpontosan megmutatta, hogy a módfelett PC, elfogadó, befogadó, magukat haladó gondolkodásúnak tartó baloldali figuráknak milyen is a valódi arcuk.

Lehullt az álarc.

Borítókép: Egri Viktor (Fotó: MN-montázs)

Ha az összes Poszt-traumát látni szeretné, kattintson IDE!

 

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right
Borbély Zsolt Attila avatarja
Borbély Zsolt Attila

Georgescu és a román mélyállam

Huth Gergely avatarja
Huth Gergely

Beérett a vetés, jöhet az aratás?

Novák Miklós avatarja
Novák Miklós

MI – a társadalmi léptékű drog

Szőcs László avatarja
Szőcs László

Tüntetések előre megírt kottából

A szerző további cikkei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.